Bolesti kloubů na rukou

Zdraví z přírody

Bolesti kloubů na rukou

Bolest kloubů na rukou

Co je nejdokonalejší nástroj ?- ruka a její prsty. /27 kostí/.

Příčiny bolestí kloubů na rukou

 Bolest kloubů ruky může mít vícero příčin, opotřebení chrupavky, zánět, dna nebo syndrom karpálního tunelu.... .Léčba bolavých kloubů na ruce zahrnuje léky, fyzikální terapii nebo operaci. 

Co pomáhá od bolesti kloubů na rukou?

Základem prevence bolesti kloubů na rukou je důkladné a časté mytí rukou, nepřetěžovat ruce a vyvarovat se např. nárazovým praktikám nebo sportům. Výhodou jsou i vybrané potravinové doplňky obsahující více složek, zejm. kolagen, glukosamin / zejm. sulfát/, chondroitin sulfát , MSM / látka z ulit korýšů/ a vitamíny.

Naší specializací jsou z farmakologického hlediska právě látky na bolest kloubů /glukosaminsulfát, MSM , výtažky z bylin a silice/, které jsou v různých poměrech zastoupeny v našich výrobcích, pro snížení nebo odeznění bolestí kloubů, tak aby si každý uživatel vybral to nejlepší pro jeho problémy s bolavými klouby.

Nejžádanější výrobky pomáhající od bolestí kloubů rukou jsou:

  1. Konopná mast /obsahuje více extraktů, MSM, glukosaminsulfát, eukalyptovou silici a silici skořicovou pro prohřívání/, prohřívání pomáhá od bolesti kloubů na rukou, podobnými výrobky jsou 
  2. Hradecká mast, pomáhá od bolesti kloubů na rukou 
  3. Kloubní biomast, pomáhá od bolesti kloubů na rukou
  4. Kostivalová mast / s kaštanem, arnikou, tužebníkem jilmovým a eukalyptovou silicí, jako nosičem účinných látek/. 
  5. Thálie je určen k snížení bolesti kloubů, tedy také bolesti kloubů na rukou, obsahuje zklidňující extrakt z meduňky lékařské a 7 éterických olejů na prokrvování. Uklidňuje a prokrvuje pokožku. Vynikající pro regeneraci těla. Přípravek může být použitý i jako ošetřující a pečující přípravek o pokožku. 

V souvislosti s bolestí kloubů není od věci snížení tělesné hmotnosti a přiměřený pohyb. Důležitá je i přesná diagnóza odborně provedená z rukou lékaře.

Konopná mast

Pomáhá od bolesti kloubů na rukou.

Vynikající konopný regenerační přípravek s účinnými bylinami (konopí, kostival lékařský, meduňka lékařská, ...), éterickými oleji, vitamíny, rostlinnými oleji a biologicky aktivními látkami (MSM a glukosaminsulfát). Masáž tímto přípravkem může příznivě působit při pohyblivosti. Působením všech aktivních látek je velice účinný a brzy dochází k pocitu uvolnění. U velmi citlivé pokožky je vhodné provést test snášenlivosti. Obsahuje konopný olej i extrakt!

Konopná mast má široké spektrum využití při různých zdravotních problémech, patří mezi ně např. záněty, otoky, křečové žíly, bércové vředy, bolesti svalů, drobná poranění, menstruační bolesti, rýma, nachlazení, migrény, bolesti hlavy. Dále má i hojivé a protizánětlivé účinky.  


Hradecká mast

Pomáhá při problémech s bolesti kloubů na rukou.

Je to regenerační přípravek s 31 bylinami (arnika, meduňka, kaštan, kostival, konopí, ...), Obsahuje éterické oleje, vitamíny, rostliné oleje a biologicky aktivní látky. Příznivě působí při únavě a brzy dochází k dlouhodobému pocitu uvolnění včetně úlevy od bolesti kloubů na rukou. U velmi citlivé pokožky je vhodné provést test snášenlivosti.