Zdraví z přírody 

O nás

Vítejte v internetovém obchodě
InCor Medica

Naše společnost byla založena v roce 1993 a specializuje se na výrobu a prodej kosmetických a farmaceutických výrobků pro udržení a zlepšení zdraví. Vycházíme z přírodních zdrojů, všechny produkty jsou vyráběny z nejkvalitnějších přírodních látek, zpracovávaných speciálními výrobními postupy. Přípravky jsou určeny pro každodenní péči o pokožku zdravou i problematickou. Složení všech výrobků odpovídá moderním farmakologickým poznatkům a vychází z vlastních osvědčených receptur.

Informace zde uvedené, jsou rešerší tradičního lidového léčitelství a praktických poznatků získaných během staletí, a také i posledních znalostí moderní kosmetiky. Nemají v žádném případě přisuzovat vlastnosti prevence,léčby nebo vyléčení lidských onemocnění, ani na tyto vlastnosti odkazovat, jak ukládá legislativa Evropské unie a ČR /Zákon č.446/2004 Sb. a Nařízení E.P.a Rady 1223/2009 a násl. /. V individuálních případech odkazujeme na aktuální vyjádření
odborníků,lékařů nebo na výsledky klinických studií.

Aromaterapie

Základní nabídka 100% přírodních rostlinných silic je dána surovinovou rozmanitostí při výrobě naší farmaceutické kosmetiky. I z tohoto důvodu, jsou ceny dodávaných 10ml balení velmi příznivé. Jsme schopni dodávat i další druhy éterických olejů dle vašich požadavků a přání.

Speciální nabídky

Výběr kvalitních výrobků z domova i ze zahraničí, které jsou určeny nejen pro vaše zdraví, ale i pro chvíle pohody a relaxace. Rovněž jsou vhodné jako dárek pro vaše blízké či přátele.

Konopná kosmetika

InCor Médica rozšířila svůj sortiment výrobků o přípravky z rostliny Cannabis sativa (Konopí seté). Krémy této nabídky obsahují konopný olej i konopný extrakt!

Výstavy a veletrhy

Naše výrobky naleznete i na veletrzích a výstavách, které jsou zobrazeny níže. Na veletrhu je po celou dobu přítomen odborný konzultant, který vám poradí dle vašich potřeb.

Výběr nejžádanějších produktů

Thálie, Kostivalová mast - s arnikou, kaštanem a glukosaminsulfátem, Atopic, Konopná mast při bolestivosti, Konopný krém při atopii, Canabé - přírodní léčitel, Koňská mast - BIOACTIV, Venoscin a Venotin (při potížích s křečovými žílami) ...

Tato informační stránka slouží k detailnímu popisu tohoto webového projektu, Vaší společnosti, produktů a služeb, které nabízíte. Zaměřte se především na Vaše silné stránky, dále popište historii společnosti, získané licence či ocenění.